Jak właściwie złożyć zeznanie w Skarbówce

Wszyscy doskonale wiemy, że każdego roku należy rozliczyć się ze Skarbówką. Od jakiegoś czasu jest sporo uproszczeń w tym aspekcie. Nie trzeba siedzieć i oczekiwać w kolejce, aż będziemy mogli złożyć swój PIT. Da się wszystko ogarnąć przez Internet. Rozliczenia online są coraz bardziej powszechne.

Czytaj dalej

Na czym polega codzienna praca brokerów zajmujących się ubezpieczeniami, przydatne narzędzia informatyczne wspomagające ich pracę.

We współczesnych czasach ubezpieczenie jest niezbędnym elementem życia, ochraniając w ten sposób interesy osoby, która go posiada. Jednak rynek ubezpieczeń jest dość trudny dla przeciętnych ludzi, zwłaszcza jeśli ktoś potrzebował będzie czegoś bardziej niestandardowego.

Czytaj dalej

Jak należycie zająć się księgowością w swojej firmie, zalety i wady wirtualnych biur księgowych.

Wielu ludzi jest zdania, że prowadząc firmę należy się skupić na jej prowadzeniu, a nie obliczaniu podatków i wypisywaniu różnych deklaracji. I rzeczywiście tak dobrze żeby było, bo w końcu właściciel ma działać i zarabiać pieniądze, a obliczenie podatków od tego co uda mu się zarobić zostawić profesjonalistom. Jak jednak pokazuje praktyka, w naszym środowisku biznesmenów i drobnych przedsiębiorców bardzo różnie z tym bywa.

Czytaj dalej