Dobra strona internetowa = sukces promocyjny

Stare media – papierowe i TV – tracą swoją moc na rzecz cyfrowych technologii sieciowych. Można to dostrzec wyraźnie w branży reklamowej. Instytucje dają setki milionów na ogłoszenia w Internecie. Dlaczego tak jest? Otóż internet to najobszerniejsza na globie baza klientów, do których da się kierować tekst zachęcający do zakupy. Lecz nie to jest najistotniejszym lutetem internetowych technologii.

WWW

Autor: Bull3t
Źródło: http://www.flickr.com

Najważniejsza jest więź dwustronna z klientami. Dzięki Fejsowi i dobrze zaprojektowanym witrynom WWW przedsiębiorstwo posiada szansę porozumiewania się z internautami. Fundamentalną rzeczą, jaką musi zaliczyć nowa firma, jest stworzenie witryny internetowej. W tym celu powinno się zatrudnić zdolnych informatyków. W namierzaniu ich pomoże nam rzecz jasna sieć – do wyszukiwarki należy wpisać frazę „projektowanie stron”.

Marsz miniaturyzacji ciągle trwa. Dzisiaj internet jest osiągalny również na sprzętach przenośnych, takich jak telefony komórkowe. Odsetek użytkowników przenośnych w rynku drastycznie się powiększa, co sprawia, że powinno się koniecznie swoje strony przystosować do ich wymagań. Porządny portal działalności powinien oferować swoją odsłonę dla użytkowników smartfonów. Aby odszukać webmasterów, którzy potrafią zaprojektować taką wersję, do wyszukiwarki wstaw sformułowanie „strony mobilne Poznań”

Właściwy marketing w cyberprzestrzeni to również wykupienie cyfrowych billboardów. Większość witryn internetowych oferuje za opłatą zawieszenie takiego bannera. Trzeba bezwzględnie wybrać witrynę z wysoką liczbą odsłon. To fundamentalne, by banner zobaczyło jak najwięcej ludzi. W Internecie można znaleźć speców od grafiki, którzy zrobią zgrabny banner oraz webmasterów, którzy będą potrafili go wstawić na portalu. Do Google wystarczy wpisać „bannery Poznań”

Aby zaprosić konsumentów do odwiedzania oficjalnej strony, należy użyć sprytnych mechanizmów, jakimi są linki sponsorowane. Najpopularniejsze wyszukiwarki pobierają pieniądze za to, że internauta poszukujący jakiejś strony, jako pierwszą ujrzy właśnie naszą stronę w wynikach. Zatrudnij marketingowców, którzy zrobią takie pułapki na klienta, do Google wklepując „linki sponsorowane Poznań”

Źródło: Nexus
Otagowany , , , .Dodaj do zakładek permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*