Duże spółki w obecnych czasach często obracają ogromnymi środkami finansowymi i z tego powodu powinny być zabezpieczone

Nieistotne czy jesteśmy firmą, która buduje kolejne biurowce czy dystrybuuje leki – jeżeli zarządzamy znacznym majątkiem, to musimy na stałe mieć zawartą umowę z fachowym adwokatem.
Zwykle nie myślimy o takich rzeczach, jak akty prawne czy prawdopodobne pozwy.

cysterna

Autor: Barry Lewis
Źródło: http://www.flickr.com
kancelaria adwokacka

Autor: Sebastiaan ter Burg
Źródło: http://www.flickr.com
Najczęściej każdy prezes firmy po prostu ma kadrową, która często też jest jednocześnie księgową. Jednak, należy pomyśleć nad podjęciem stałej współpracy z profesjonalnymi adwokatami, gdyż nigdy nie wiemy, co może nam się przytrafić. Możemy być pozwani do sądu czy po prostu będziemy zawierać umowę z nowym dostawcą i będziemy chcieli ją zweryfikować. Tym bardziej, jeśli umowa będzie opiewać na wielką kwotę. Zamiast za każdym razem zatrudniać adwokata lepiej mieć jedną, a dobrą kancelarię, z którą będziemy ciągle współpracować. Po długiej współpracy kancelaria – sprawdź serwis – adwokacka zechce już nas traktować jak najlepszego klienta, a więc natychmiast będziemy mogli mieć nadzieję na większe zaangażowanie ze strony jej prawników. Poza tym, nie będziemy zmuszeni płacić za każdą usługę oddzielnie (co wyszłoby zapewne dość drogo), a po prostu będziemy opłacać comiesięczny, ustalony wcześniej, abonament.

Będzie to dobre dla obu stron, gdyż nie będzie generowało tony faktur, które trzeba będzie księgować oraz przechowywać dla jakiejś kontroli z urzędu skarbowego. Dobra kancelaria adwokacka będzie także profesjonalnie prowadzić wszelkie nasze sprawy.
Otagowany , , , , .Dodaj do zakładek permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*