Zastosowanie oświetlenia LED

Światła LED mają bardzo rozległy zakres zastosowań.Żarówki diodowe LED ze świetnym skutkiem można montować nie tylko w pomieszczeniach, lecz również w obiektach przemysłowych i biurowcach, hotelach, pubach, restauracjach, itp.

Światła LED

Autor: Yasna Communications
Źródło: Yasna Communications
Oświetlenie LED można wykorzystywać w ciężko dostępnych miejscach, tam gdzie oświetlenie musi być często wymieniane (wysokie sufity, sufity podwieszane w środku itd.). Diody LED stosowane są również w jako podświetlenie znaków drogowych i w oznaczeniach sygnalizacyjnych. W oświetleniu wewnętrznym najbardziej docenia się walory estetyczne diod LED używając je do oświetlenia akcentującego i upiększającego estetykę pomieszczenia.

Lampy LED sprawdziły się także jako oświetlenie zewnętrzne. Poza ich atutami energooszczędnymi i estetycznymi, klienci doceniają również ich odporność na mróz, wilgoć, bezawaryjność, a tym samym znaczne oszczędności na amortyzacji. Poza budynkami może służyć jako oświetlenie przydomowej zieleni, parków. Oświetlenie LED (odsyłam: tu zamówisz) wykorzystuje się również do iluminacji zabytków, podświetlenie billboardów, eksponatów w muzeach oraz szyldów. Diody LED (odsyłam: http://bkz.com.pl/tagi/diody-led/) są również stosowane w oświetleniu pojazdów. Zalety i nieskończone możliwości wykorzystania diod LED prowokują do myślenia, że perspektywy technologii LED są bardzo szerokie. Światło LED sprawdzi się za każdym razem, gry liczy się niezawodność i łatwość amortyzacji.

Autor: Lars

Firma LEDSolutions Polska jest importerem i partnerem głównych producentów oświetlenia wewnętrznego, zewnętrznego, przemysłowego, samochodowego, scenicznego, estradowego, sygnalizacyjnego, medycznego oraz dekoracji LED. W swojej ofercie posiada wiele produktów od uznanych producentów. Dzięki kontaktowi bez dodatkowych pośredników z producentem, jesteśmy w stanie oferować wyjątkowo atrakcyjne ceny oświetlenia LED. Zobacz więcej w naszym sklepie internetowym na www.leds24.pl.

Źródło:
Otagowany , , , , , .Dodaj do zakładek permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*