Podstawowe nośniki reklamowe, z jakiego powodu panele LED stały się tak popularne.

Rynek reklamy zewnętrznej również w ostatnich latach korzystać zaczął z nowoczesnych technologi. Jeszcze do niedawna wykorzystywano na nim przede wszystkim najróżniejsze tablice reklamowe, plakaty oraz bilboardy. Każdy taki nośnik miał inne wykorzystanie, w zależności od typu reklamy i charakteru realizowanej kampanii firmy reklamowe proponowały inne opcje.

reklama

Autor: FaceMePLS
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak zasadniczą wadą statycznych form było i w dalszym ciągu jest to, że wszystkie zmiany emitowanej reklamy wiążą się z koniecznością przyklejenia jej przez kogoś. Będzie to wymagało nie tylko pracy ludzi i konieczności dalekich czasem dojazdów, ale też znacznie zmniejsza elastyczność. Z tego też powodu przeważnie tablice reklamowe łódź czy bilboardy są jednak używane przy dłuższych kampaniach, gdyż krótsze zwyczajnie się nie opłacają i wymagają dużej ilości pracy. Zamówiona przez klienta reklama naklejana jest na kilka tygodni czy nawet miesięcy, i w takiej formie czekać będzie na zakończenie emisji – gdzie znajdę tablice reklamowe łódź.

Wejście do sprzedaży pierwszych paneli LED przyczyniło się do małej rewolucji na rynku reklamowym. Nośnik ten będzie bowiem dawał ogromne możliwości na różnych płaszczyznach i zupełnie zrozumiałe jest, że cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Przede wszystkim reklama świetlna łódź wykorzystująca ledowe panele wykazuje się ogromną elastycznością. Emitowanym obrazem steruje komputer, więc nie ma żadnego problemu, żeby nawet co kilka sekund wyświetlać inną reklamę. Odpada więc konieczność mozolnego klejenia coraz to nowych plakatów, wszystko będzie się sprowadzało do odpowiedniego ustawienia parametrów emisji.

wykorzystanie telebimu

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Kolejną zaletą paneli LED będzie ich bardzo duża elastyczność.

Nieprawdopodobnie wciągający artykuł, nieprawdaż? Jeśli także masz taką opinię, to kliknij tutaj oraz przeczytaj w witrynie pozostałe informacje.

Wykonane są one z niedużych modułów, które można ze sobą łączyć w jeden większy ekran. Przez to można nie tylko łatwo uzyskać wymagany rozmiar, lecz również w razie konieczności wszystko prosto zdemontować i przewieźć do innego miejsca. To akurat często jest stosowane przy różnego rodzaju imprezach sportowych i kulturalnych, gdzie wielkie telebimy są bardzo ważnym elementem całego wyposażenia.

Otagowany , , .Dodaj do zakładek permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*