Porady prawne dla przedsiębiorstw. Ciekawe wiadomości

Kancelaria prawna LEXPERTS jest to kancelaria prawa gospodarczego, a także kancelaria prawna polsko-niemiecka.Proponujemy doradztwo prawne na poziomie merytorycznym, zgodnie z naszą wiedzą i sztuką prawniczą, a także europejskimi standardami.

Oferujemy porady prawne najwyższej jakości merytorycznej, zgodnie z najlepszą wiedzą i sztuką prawniczą, oraz europejskimi standardami. Do naszych usług prawnych zalicza się obsługa prawna przedsiębiorstw, wszelkiego typu pozostała pomoc prawna dla firm, a także usługi prawne i porady prawne dla klientów indywidualnych.

Kodeksy

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Działamy w dziedzinie prawa gospodarczego, prawa handlowego, prawa cywilnego, prawa pracy, prawa środowiska oraz prawa cywilnego, w tym rozporządzenie REACH oraz rozporządzenie CLP. Świadczymy pomoc prawną w oparciu o prawo polskie, prawo niemieckie i prawo europejskie.

Współdziałamy z polskimi i niemieckimi kancelariami prawnymi, kancelariami radców prawnych oraz indywidualnie działającymi radcami prawnymi z okolic Dolnego Śląska oraz Wielkopolski. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów współpracuje z nami też adwokat polsko-niemiecki, notariusz, tłumacz przysięgły, i inne kancelarie adwokackie. W naszej kancelarii fachowej pomocy prawnej udziela radca prawny dr Lidia Siwik. W skład zespołu wchodzą aplikanci radcowscy, prawnicy oraz absolwenci studiów prawniczych, zdobywający swoje obszerne doświadczenie nie tylko w kraju, ale też za granicą.

Kancelaria prawnicza Lexperts zaprasza, jeżeli interesuje Państwa dobry prawnik dla firm oraz pomoc prawna zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dodatkowe informacje o tym jak funkcjonuje kancelaria radcy prawnego, jakie są nasze szczegółowe specjalizacje, jak również dane teleadresowe oraz szczegółowy zakres świadczenia obsługi prawnej, znajdą Państwo w serwisie internetowym www.lexperts.pl/

Otagowany , , , , , , , , .Dodaj do zakładek permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*