Sklep medyczny to dobry biznes

Sklep ortopedyczny, czy też rehabilitacyjny nie jest do końcastandardowymmiejscem. Trzebazauważyć, że klientami nie jest każdy z nas. Konkurencja również nie jest duża, stąd też raczej nie energetyzuje rynku. To jednak ma pewne zalety.

Złota medycyna estetyczna

Autor: Bird&Co
Źródło: Bird&Co

Problematyczna lokalizacja
Niezwykle ważne to mądrze ulokować sklep medyczny w Warszawie ma sklepy na obrzeżach, ale teczęstodobrze prosperującemieszczą się tuż przy szpitalach.Wartotakżeprzemyślećwspółpracę z siecią sklepów medycznych, a więc franczyzę.

Taki sklepteż nie musi być duży.

Czasem publikowane w sieci informacje są niepewne, ale jeśli interesuje Cię tego typu problematyka, to kliknij i zdobądź użyteczne szczegóły (https://franklincovey.pl/zarzadzanie-talentami-w-firmie/) również na podobnej stronie.

To jednakjest zależne od skomplikowania oferty, którą sklep mazainteresować klientów. Gdyoferujemy sprzęt małychwymiarów, wózki Kuschall (oferta wózków inwalidzkich), naturalniewystarczy30m2. Potężna powierzchnia jest konieczna, jeślioferta obejmujetakże łóżka rehabilitacyjne i wyposażenie np. gabinetów lekarskich.

Pomysł na wypożyczalnię
Wartorozważyćstworzenierazem ze sklepem medycznym wypożyczalni sprzętu. Pożyczeniewózkakosztujemnie więcej 50 zł, a łóżka do rehabilitacjito nawet 150 zł (zakup powyżej 2000 zł – łóżka rehabilitacyjne na

Piotr Osuch, specjalista chirurgii plastycznej

Autor: Future PR
Źródło: Future PR

Zysk
Sklep ze sprzętem rehabilitacyjnymzarabia na siebie dzięki wysokim marżom. Sprzęt ortopedyczny częstoobłożony jest marżąw wysokości 150% wartości. Dobra jest też współpraca z NFZ-tem. Dużokupującychprzychodzi po refundowany sprzęt i to zwyklenajwiększa część przychodów. Można teżwspółpracować z gabinetami rehabilitacyjnymi. Właściciele sklepów ze sprzętem rehabilitacyjnymtwierdzą, że zainwestowana kwotamoże zwrócić się już po roku. Początkowotrzebawłożyćokoło 100 000 na sam sklep ioksklep (ciąg dalszy tego materiału: przeskocz do tej strony http://ckim.pl)30 tys. na uruchomieniewypożyczalni sprzętu.

Ciekawy biznes
Wszyscy mająprywatnąkoncepcję na biznes, jednakwartokorzystać z dobrych pomysłów. Jeśli w mieście nie mafachowego sklepu medycznego, to istnieje szansa na niezłyzysk dla zaradnego biznesmena. Warto się więc rozejrzeć dookoła.

Otagowany , , .Dodaj do zakładek permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*