Szkolenia Bezpieczeństwa i Higieny Pracy mogłyby również odbywać się po angielsku dla cudzoziemców nie znających polskiego

Dzisiaj wiele spółek zatrudnia osoby pochodzące z różnorodnych państw. Muszą oni tak jak wszyscy członkowie personelu odbyć obowiązkowe szkolenie BHP. Na szczęście dzisiaj to nie jest wcale problem, bo fachowców w tej dziedzinie prowadzących lekcje po angielsku jest bardzo wiele.

biurowiec

Autor: Stefan Kuryłowicz, APA Kuryłowic
Źródło: Wolf Immobilien Polen Sp. z o. o.

CV

Autor: Train Photos
Źródło: http://www.flickr.com
Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu firm zatrudniających cudzoziemców wiele podmiotów prowadzi szkolenie BHP po angielsku. Takie szkolenia mogłyby być przeprowadzane w grupach i osobno. Są one prowadzone zazwyczaj w siedzibie firmy zlecającej tego typu szkolenie oraz w wygodnym dla członków personelu czasie.

Odwiedź ten link – to naprawdę świetna propozycja, która na pewno bardzo Cię zaciekawi! Nie wahaj się zatem i sprawdź już teraz!

Podmioty szkoleniowe zatrudniają jedynie wyszkolonych lektorów anglojęzycznych z dużym doświadczeniem, którzy już współpracowali z zagranicznymi podmiotami z różnych gałęzi gospodarki. Język angielski nie jest językiem ojczystym dla mnóstwa cudzoziemców. Jednak nie będą oni mieć kłopotu ze zrozumieniem szkolenia.

Poszukujesz interesujących danych na prezentowany temat? Na pewno po przejściu do serwisu www (http://lexperts.pl/specjalizacje/prawo-karne-skarbowe/) znajdziesz takie wiadomości, które okażą się dla Ciebie niezwykłe.

Obowiązkowe szkolenie BHP spółka szkoleniowa dostosuje do stopnia znajomości języka angielskiego i umiejętności zawodowych.

Szkolenia przeprowadzane są w postaci instruktażu, kursu lub samokształcenia kierowanego. Mają one na celu aktualizację lub uzupełnienie wiedzy tyczącej się wykonywanej pracy oraz zachowania się w korporacji w sposób zgodny z przepisami Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Podczas szkolenia używane są różne środki edukacyjne, a więc filmy i środki do udzielania pierwszej pomocy w razie wypadku przy pracy. Pokazane także będą sposoby obsługi urządzeń przeciwpożarowych.

Po ukończeniu szkolenia uczestniczący uzyskuje kartę kursu wstępnego lub zaświadczenie o zakończeniu kursu okresowego. Faktura za szkolenie jest przesyłana pocztą pod podany w formularzu zgłoszeniowym adres.
Otagowany , , , , .Dodaj do zakładek permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*