Szybkie pożyczki przez internet czyli jakie znaleźć rozwiązanie, jak pewnej chwili będzie trzeba pożyczyć pieniądze

Kiedy ktoś stanie przed dużą potrzebą szybkiego zdobycia pieniędzy to ma parę opcji. Może się zapożyczyć u znajomego, albo złożyć wniosek o kredyt w jednym z banków. Jednak procedury bankowe trochę mogą trwać, znajomi nie zawsze będą chętni do pomocy, więc pozostaje jeszcze jedna opcja, to znaczy pożyczka w jakiejś firmie pożyczkowej.

http://optimal-finance.pl/

Źródło: Optimal-finance.pl

Na rynku kilka ich funkcjonuje, wszystkie one starają się, aby proces wzięcia takich pożyczek był szybki i sprawny. Dlatego też ofertę da się w wygodny sposób skontrolować na internetowej stronie, dokładnie w ten sam sposób można złożyć wniosek. Rzecz jasna jeżeli ktoś nie chce, to może złożyć wniosek telefonując na infolinię, przeważnie konsultanci pracują od wczesnych godzin porannych do późnego wieczora.

Formalności ograniczone są do minimum, nie są wymagane zaświadczenia o dochodach, a sama pożyczka, w zależności od banku, w którym się ma rachunek, może być przelana zainteresowanemu nawet w ciągu pół godziny. Tak atrakcyjne warunki powodują, że liczba zainteresowanych szybką pożyczką gotówkową cały czas rośnie.

oszczędzanie pieniędzy

Autor: 401(K) 2012
Źródło: http://www.flickr.com

Bardzo ciekawie na tle pozostałych wyróżnia się propozycja firmy Filarum. Oferuje ona szybkie, krótkoterminowe pożyczki internetowe, z formalnościami ograniczonymi do niezbędnego minimum. Aby złożyć wniosek konieczny będzie tylko dowód osobisty, nie trzeba żadnych innych zaświadczeń i dokumentów. Za pierwszy razem konieczna będzie także weryfikacja, polegająca na wysłaniu przelewu na parę groszy na wskazany rachunek. Pierwsza pożyczka, w kwocie do 500 złotych jest całkowicie darmowa, dostać ją można na okres do trzydziestu dni. Każdy kolejny wniosek (http://sasadvisors.pl/kategoria/news/) powoduje zwiększenie oferowanej sumy o kolejne 500 złotych, aż do dotarcia do kwoty maksymalnej. Ogromną zaletą pożyczki w Filarum jest szybki czas przesłania pożyczanych środków, jeżeli się ma konto w jakimś banku, to kredyt gotówkowy otrzymuje się nawet w ciągu kilku minut od akceptacji dokumentów. Wszystkie te aspekty sprawiają, że pożyczka na dowód filarum jest jedną z bardziej interesujących propozycji jakie są dostępne dla klientów.

Otagowany , , .Dodaj do zakładek permalink.