W jaki sposób zaaranżować udaną imprezę integracyjną

Jedną z istotniejszych oraz najbardziej skutecznych metod integracji pracowników a także nabywców może być zorganizowanie eventu. W Polsce największą popularnością cieszą się świąteczne imprezy służbowe, inną okazją do nieformalnego spotkania pracobiorców jest karnawał bądź konferencja, jakiej towarzyszy kolacja powiązana z „after party”.

impreza firmowa

Autor: Tech Cocktail
Źródło: http://www.flickr.com
Niestety, coraz to częściej spotykamy się z opinią, iż eventy to wątpliwej przyjemności zdarzenie wpisane w scenariusz naszych pracowniczych a także zobowiązań względem firmy. W związku z tym od dłuższego czasu wziętością cieszą się tzw. tematyczne imprezy biznesowe, jakie wnoszą więcej atrakcji dla jej uczestników. (Zobacz firmę Ekotour) Firmy eventowe prześcigają się w coraz w wyższym stopniu nowych propozycjach, żeby zabawić a także w sposób pozytywny zdziwić swych klientów. Atrakcje na imprezy firmowe są dziś bardzo wyszukane (przykładowo najęcie popularnego zespołu rockowego).

Aby impreza przebiegła bez zastrzeżeń, firmy eventowe kooperują ze sprawdzonymi podwykonawcami na polu obsługi technicznej, cateringowym, muzycznym itp. Zapewnia to wysoki poziom realizacji wieczoru, wszystkich jego atrakcji, a także zadowolenie samych biesiadników. Organizacja imprezy służbowej nawet niedużej skali, niesie za sobą dużą dawkę stresu. (Wrocław zwiedzanie) Nic więc zadziwiającego, iż oddanie całej artystycznej otoczki imprezy zaufanemu pomysłodawcy a także realizatora zapewnia obydwu stronom wieloletnią kooperację przy ogólnym zadowoleniu.

By ograniczyć koszty związane ze zorganizowaniem korporacyjnej imprezy, dosyć powszechna jest realizacja eventu przez dział reklamy firmy, pomijając

impreza firmowa

Autor: FotoPlus Collective
Źródło: http://www.flickr.com

firmy eventowe. Niestety, efekt podobnej oszczędności bywa przeróżny i częstokroć owocuje globalnym rozczarowaniem.

Co zrobić, aby mieć pewność, że wybrani przez nas wykonawcy nie zagwarantują nam wcześniejszego końca wydarzenia, za co z całą pewnością dział reklamy zostanie solidnie „doceniony”? Wyjścia są 2. Po pierwsze – trzeba korzystać z ofert przedsiębiorstw eventowych, które na stałe współdziałają z fachowcami.

Stworzyliśmy dla Ciebie nowe atrakcyjne notki na interesujący Cię temat. Przejdź do następnego wpisu i czytaj raport.

Muszą one dbać o jakość usług, bowiem i w tej dziedzinie rynku działa stary, dobrze znany mechanizm, iż „doskonałą reputację pozyskuje się trudno, a traci niezwykle łatwo”.

Otagowany , , .Dodaj do zakładek permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*