CRM i ERP – niezbędne rozwiązania gwarantujące prawidłowe funkcjonowanie firmy

Tak samo system CRM, jak i ERP pełnią niezwykle ważne zadanie w każdej szanującej się firmie, gdyż odpowiadają one za przechowywanie i przetwarzanie wielu niezbędnych danych. Musimy jednak mieć świadomość, że rozwiązania te bardzo się od siebie różnią, a co za tym idzie wypada wiedzieć, jaką funkcję one pełnią a także dlaczego są aż tak istotne. Chcąc zapewnić firmie precyzyjne funkcjonowanie nie można zapomnieć o systemach informatycznych, gdyż praca bez nich jest często wręcz niemożliwa.

Czytaj dalej

Jak wyszukać doświadczone biuro rachunkowe?

Zarządzanie własną firmą wiąże się z potrzebą dokonywania szeregu formalności oraz rozliczenia się z urzędem skarbowym. Stąd też każdemu przedsiębiorcy zależy na znalezieniu skutecznego biura rachunkowego. Najlepszy wybór to gwarancja, że w rozliczeniach nie pojawią się żadne błędy.

Czytaj dalej

Teczki konferencyjne czyli przydatna rzecz dla każdego, kto często bierze udział w różnych konferencjach.

Pomimo wszędzie dostępnej elektroniki, maili i internetu stary, poczciwy papier ma się cały czas dobrze. Wprawdzie sporą ilość korespondencji obecnie przejęła poczta elektroniczna, łącznie z tym że w takiej postaci można przesyłać i przechowywać faktury, to jednak w pewnych sytuacjach dokumenty na papierze po prostu cały czas będą istnieć. Wszelakie dokumenty, umowy czy nawet promocyjne materiały cały czas drukuje się w wersji papierowej, i dokładnie w takiej też formie są przechowywane.

Czytaj dalej