Urlop wypoczynkowy dla dla pracowników

Każda osoba, która zostaje miała umowę na czas nieokreślony ma swoje obowiązki i swe prawa. Kiedy jest to pierwsza praca na tego typu umowę, to osoby zatrudnione niesamowicie starają się pamiętać o każdym ze swych obowiązkachi zdarza się, że zapominają o prawach. Na szczęście osoby, które ich zatrudniają a zwłaszcza dział księgowości doskonale pamięta o jednym i o drugim.

Czytaj dalej

Adwokaci, przeciwko obsługa prawna – a wiec, najmować adwokata do własnej sprawy? Czy też nie?

Czy istnieją w Lubinie wspaniali adwokaci? Czy może wystarczy sama obsługa prawna? Czym jednak dokładnie Bywa obsługa prawna – czym się zajmuje, jakiego typu bywa jej granica? Te wszystkie rzeczy oraz jeszcze więcej będziesz wiedział, kiedy przeczytasz ten felieton!

Czytaj dalej

Czy niezbędne nam okazują się być procesy it?

By nasza firma funkcjonowała tak jak potrzeba, co jakiś czas powinniśmy sprawdzać, czy wszystkie jej działy działają na najwyższym poziomie. Dlatego właśnie powinniśmy wykonywać różnorakie audyty, które udowodnią nam co potrzeba kontynuować, a co należy poprawić.
Audyt informatyczny dużo nam ukaże
Kiedy chcemy wiedzieć, że w naszej działalności wszystko co łączy się z zastosowaniem komputerów działa na wysokim poziomie, to z pewnością powinniśmy spojrzeć na audyt informatyczny.

Czytaj dalej