Skuteczne sposoby poszukiwania ciekawych ogłoszeń pracy

Szukanie zatrudnienia to naprawdę niewdzięczne zadanie, bowiem związane są z nim liczne rozczarowania i trudności. Na ogół mamy kłopot z dotarciem do propozycji, które mogą okazać się dla nas naprawdę interesujące. Często także jest tak, że wymagania rynku są wyraźnie wyższe aniżeli posiadane przez nas doświadczenie. Nie bez znaczenia jest też to, iż przechodząc wiele etapów procesu rekrutacyjnego i tracąc na to parę tygodni dostajemy ofertę pracy, która w ogóle nie jest dla nas atrakcyjna.

Czytaj dalej

Urlop wypoczynkowy dla dla pracowników

Każda osoba, która zostaje miała umowę na czas nieokreślony ma swoje obowiązki i swe prawa. Kiedy jest to pierwsza praca na tego typu umowę, to osoby zatrudnione niesamowicie starają się pamiętać o każdym ze swych obowiązkachi zdarza się, że zapominają o prawach. Na szczęście osoby, które ich zatrudniają a zwłaszcza dział księgowości doskonale pamięta o jednym i o drugim.

Czytaj dalej

Adwokaci, przeciwko obsługa prawna – a wiec, najmować adwokata do własnej sprawy? Czy też nie?

Czy istnieją w Lubinie wspaniali adwokaci? Czy może wystarczy sama obsługa prawna? Czym jednak dokładnie Bywa obsługa prawna – czym się zajmuje, jakiego typu bywa jej granica? Te wszystkie rzeczy oraz jeszcze więcej będziesz wiedział, kiedy przeczytasz ten felieton!

Czytaj dalej