Szybki zastrzyk gotówki

Kryzys straszy w UE od wielu miesięcy. Niektóre państwa nawet są na skraju niewypłacalności. Dużo ludzi jest na bezrobociu. Pojawia się szansa, że w krótkim czasie i nad Wisłę przywlecze się złowrogi cień krachu. W takich czasach banki bardzo niechętnie udzielają klientom pożyczek, chcąc zatrzymać jak najwięcej aktywów przy sobie. Dodatkowo instytucje finansowe przestają ufać w możliwości kredytowe zwykłego obywatela.

Czytaj dalej

Finanse w niewielkich firmach

Do Polski powoli zbliża się kryzys. W minionych latach kryzys wypełzł z Ameryki i potłukł mocno nasz kontynent. To ciężki czas dla biznesu. Jeśli posiadasz własny biznes, będziesz zobligowany podjąć dużo prawidłowych posunięć, by unicestwić ryzyko bankructwa. Świetnym pomysłem jest gruntowna restrukturyzacja przedsiębiorstwa.

Czytaj dalej

Odpowiedni strój do pracy

Praca to miejsce, które zmusza nas do utrzymania pewnego typu norm w ubiorze. Naturalnie, istnieją firmy, które mają własne dokumenty opisujące dokładnie wymagania, czyli dress code. Opisane w nim jest jaką długość powinna mieć sukienka u kobiety, czy można nosić buty z odkrytymi palcami, dokument ten reguluje też sprawę dekoltów, zdarza się, że określa kolory.

Czytaj dalej

Program lojalnościowy oraz jego atuty

Od 1998 roku wyłącznie zajmujemy się zagadnieniem marketingu lojalności i relacji. Przygotowujemy i wdrażamy programy lojalnościowe, partnerskie, itp., kompleksowo od planu działania, agendy, kreacji, systemu informatycznego, zarządzania informacjami.

Czytaj dalej