Biuro oraz spółka – jakie rzeczy warto się dowiedzieć?

Wizytówką spółki jest nie tylko podejście do klienta, ale również to, gdzie odbywa się rozmowa. Jeżeli biuro jest zagracone to klient raczej nie wyniesie ze spotkania pozytywnej opinii o nas i o naszej firmie, a co za tym idzie nie będzie miał ochoty z nami robić interesów. Tak, więc jeśli biuro i firma jeszcze nie posiada odpowiedniego miejsca , gdzie mogłyby się odbywać spotkania z klientami, to naprawdę warto pójść z klientem do którejś kawiarni lub restauracji, by na spokojnie porozmawiać.

Czytaj dalej

Czy nowoczesne technologie komunikacyjne mogą być praktyczne dla marki?

W ostatnim czasie niesłychanie dużo mówi się na temat konsumentów. Wielu przypadkach bowiem odgrywają oni znaczną rolę dla przedsiębiorstwa. Są oni w pewnej mierze uznawani za główne źródło przychodów, wobec tego też koniecznie każda firma musi o nich stosownie zadbać.

Czytaj dalej

Wybór prawnika może być dla nas decydujący

We współczesnym świecie wielu ludzi zastanawia się, jak wybrać adwokata, który mógłby nam służyć w wielu różnych sytuacjach, na różnych płaszczyznach działania. Zwłaszcza wtedy, kiedy jesteśmy przedsiębiorcami koniecznie musimy posiadać nie tylko kilku prawników pracujących w poszczególnych działach naszej działalności gospodarczej, ale także i prywatnego jurystę, który na telefon zjawi się u nas w biurze, a nawet i w domu.

Czytaj dalej