Adwokat w stolicy Dolnego Śląska

„Dura lex sed lex” uważali starożytni obywatele Cesarstwa. To przysłowie posiada w sobie ponadczasową prawdę. Czasem się zdarza, że przeciętny obywatel, który nigdy nie dostał nawet mandatu za parkowanie, nagle musi zeznawać przed sądem. Na nieszczęście, artykuły prawne i specjalistyczny język są zupełnie niezrozumiałe dla osób, które nie nie uczyły się tej dziedziny na uczelni i nie mają za wiele do czynienia z wymiarem sprawiedliwości.

Czytaj dalej

Zakupy nowej XXI wieku

Kolejki na poczcie albo agencjach pocztowych skutecznie odstraszają nawet najwierniejszych entuzjastów tradycji. Okresy, kiedy płatności dokonywało się jedynie przy okienku agencji pocztowej się skończyły. To bardzo dobra wiadomość, ponieważ teraz możemy opłacać należności za zakupy nie wychodząc z domu i co najważniejsze– zupełnie za darmo.

Czytaj dalej

Masz chęć uczestniczyć w programie motywacyjnym?

Coraz więcej instytucji i przedsiębiorstw docenia w dniu dzisiejszym wagę poprawiania własnego wizerunku na rynku, jak również pozytywnych relacji z obecnymi i potencjalnymi klientami. W tym celu stosowany jest tak zwany marketing relacji. Opiera się on na założeniu, że wartością najważniejszą jest dotarcie do klienta i jego potrzeb. Zadowolenie klienta z działania przedsiębiorstwa jest niezwykle istotne, ponieważ często wpływa korzystnie na budowany wizerunek firmy.

Czytaj dalej