Trudno wykreować reklamę, która będzie naprawdę przynosić właściwe rezultaty. Jest to jednak możliwe, potrzeba czegoś wyjątkowego

Znaczna liczba wokół nas różnych nośników reklamowych tak naprawdę sprawia, że większość z nich robi się znacznie monotonna. To oznacza, że po konkretnym czasie nie zwracamy na nie uwagę, a to przecież trudne dla tego kto reklamuje – skoro nie zobaczymy przekazu reklamowego, to nie ma efektów w postaci sprzedaży reklamowanego asortymentu.

Reklamy LED

Autor: 7 w d
Źródło: http://www.flickr.com
Paski LED
Gdy zaś jesteśmy tak znudzeni przekazem reklamowym tracimy ogólnie chęć na odbiór nowych reklam. Co z tego, że możemy zainwestować znaczne oszczędności w promowanie przekazu, kiedy nasza reklama jest po prostu lekceważona. Ten przesyt i niechęć do form promocji to domena państw, gdzie artykułów i usług jest wiele i trzeba walczyć o każdego klienta. To więc domena krajów kapitalistycznych, a takich obecnie jest dużo. Najlepszą odpowiedzią na to jest taka forma reklama, która przykuwa uwagę.

A czym musi się przede wszystkim odznaczać?
Tak, rozmiar ma tu kluczową rolę. Rozmiar ściąga ludzi, i to w licznych sytuacjach. Na przykład takie kino, gdzie oglądamy film na dużym ekranie, przez co uczta filmowa jest niezwykle fascynująca. W przypadku reklamy adekwatnie działają litery blokowe 3d podświetlane. Są one głównie oświetlane światłem led, z tego też powodu doskonały rezultat dają billboardy led. Litery podświetlane robi się z arkuszy blachy aluminium, która jest właściwie frezowana pod kształt takiej litery. Takie boki liter kształtuje się przy pomocy giętarek szablonowych na krzywizny liter, co sprawia że przygotowany bok dospawany jest już do wcześniejszych pleców w kształcie litery, za pomocą frezarki CNC.

Oświetlenie Led – rodzeje
Litery podświetlane z zaawansowaną technologią led, tak naprawdę zużywają mało prądu, jednocześnie im pokaźniejszy napis, tym znaczniejszy pobór prądu. W ten sposób każda z liter musi być zaopatrzona w swój zasilacz na prąd stały. Jednocześnie także tego typu litery nie należą do niedrogich rozwiązań, więc cena napisu przy wielkości liter na przykład dwa metry i szerokości dziesięciu metrów, to już koszt około trzydziestu tysięcy złotych. Mimo to, rezultat jest ciekawy, więc możemy być pewni, że za tę cenę usyzkamy doskonały efekt reklamowy, jak również długi czas eksploatacji.
Więcej o rozwiązaniach ledowych strona

Otagowany , , , , .Dodaj do zakładek permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*