Jeżeli potrzebujesz zatrudnić pracownika ze Wschodu, zapewnij sobie dobre zaplecze!

W ciągu zeszłych miesięcy obserwuje się w Polsce znaczny wzrost imigracji z Ukrainy. Na pewno wiąże się to z kondycją polityczną w tym kraju, a także z zabieganiami zwłaszcza młodzieży do polepszenia swojego życia.
Ukraińcy stają się dla nas dość znaczną konkurencją w dziedzinie pracy.

wrocław

Autor: falkowata
Źródło: http://www.flickr.com
Dotyczy to szczególnie tych dziedzin, które nie potrzebują elitarnego wyedukowania bądź praktyki, np. handel, prace budowlane. Sporo pracodawców łaskawym okiem spogląda na ciągnących ze Wschodu robotników i przyjmuje ich oficjalnie. Wiąże się to czasem z koniecznością znajomości ukraińskiego, bo nie zawsze Ukraińcy władają polskim w odpowiednim stopniu. Do rozwiązywania codziennych kłopotów wystarczy zatrudniany z doskoku świetny tłumacz języka ukraińskiego – odwieź www -. Nie musi on mieć kompetencji w języku specjalistycznym, chyba że firma tego pragnie; najczęściej jednak wystarcza jego bieżące doświadczenie.
psy

Autor: Heather
Źródło: http://www.flickr.com
Ambaras pojawia się w chwili, gdy dochodzi do antagonizmu wymagającego rozstrzygnięć sądowych albo gdy zatrudniony oczekuje sygnowania umowy po ukraińsku czy uznania jego ukraińskiego dyplomu. Do tego typu zadań jest zalecany profesjonalny tłumacz przysięgły języka ukraińskiego Warszawa takich profesjonalistów ma paru. Podobnie sprawa ma się w innych wielkich miastach. W niewygodnej sytuacji znajdują się natomiast biznesmeni z mniejszych miejscowości, w których dostępność usług takich tłumaczy jest minimalna.

Zawsze wolno jednak nawiązać połączenie z Tłumaczem online i tą drogą zlecić mu wykonanie translacji. Taka jest cena odpowiedniego pracownika.

Czy zaintrygował Cię wpis? Tak? To wyrywamy się z informacją, że zrobiliśmy dla Ciebie darmowe wejście (http://www.akm.net.pl/) do nowych opisów pod poniższym linkiem.

/J]

Otagowany , , .Dodaj do zakładek permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*