Najlepsze pieczywo na Twój stół każdego ranka. Co kupić, żeby smakowało?

Spółdzielnia Usługowo – Handlowa “Jedność” w Bieruniu wyróżnia się więcej niż 60-letnią tradycją jak również na trwale wprowadzona jest w miejscowy krajobraz gospodarczy. Przewodzi ona aktywność handlową, produkcyjną a także usługową. Posiada w swojej ofercie tak samo szeroki asortyment towarów piekarniczych jak i gigantyczny wybór produktów ciastkarskich.

ciastka

Autor: Jaro Larnos
Źródło: http://www.flickr.com

Marka „Jedność” nie spoczywa w jednym miejscu. Żywiołowo rozwija swoją działalność poprzez modernizowanie placówek handlowych , dostosowując je do zamysłu klientów, do wymogów dzisiejszego handlu tudzież wzorców unijnych. Personel zatrudniony w placówkach handlowych objawia dobre przygotowanie zawodowe, jakie zespolone z dużą wiedzą pozwala na zaspokojenie potrzeb klientów. Dla klientów tworzy się degustacje, przeceny i turnieje, jakie cieszą się wielką popularnością. Co dokładnie jest kluczem do sukcesu? W samej rzeczy fachowy personel i dodatkowo jego zaangażowanie w rozkwit firmy. Swoje wyroby firma „Jedność” promuje między innymi na wszelakiego rodzaju imprezach miejscowych oraz uczestnictwo w licznych targach. Naturalnie tam „Jedność” zdobyła liczne nagrody. Pierwszą z nich w 2004r.

To fakt, że informacje pod tym odsyłaczem są wyjątkowe, zatem jeśli masz chęć zdobyć większą ilość danych na omawiany wątek, to przejdź do tekstu (http://lubin-adwokat.pl/) – odsyłacz jest tutaj.

na Powiatowych Targach Przedsiębiorczości i Ekologii w Imielinie Kooperatywa otrzymała najwyższą nagrodę za prezentację targową – statuetkę „Złotego liścia”. W 2005r. otrzymała również wyróżnienie na X Międzynarodowych Targach Spółdzielczości w Kielcach za produkt ciastkarski „Całuski bieruńskie”.

Jeżeli spodobał Ci się materiał, który teraz przeglądasz, to z pewnością zainteresuje Cię też ten tekst (https://waliduda.pl/zakres-uslug/prawo-rodzinne). On również prezentuje pokrewny temat.

Na IV Targach Przedsiębiorczości i Ekologii w Imielinie w 2006r. produkt zdobył laur za produkt targowy. Spółdzielnia zatrudnia odpowiedzialnych i profesjonalnych pracowników, którym z pełnym zaufaniem możemy powierzyć kłopotliwe zadania. Jest to odpowiedzialny, wiarygodny i solidny partner w biznesie. Schematyczna metoda wyrobu wszelkiego rodzaju elementów z oferty Spółdzielni przyciąga coraz to więcej klientów.

Współcześnie ciężko jest wyszukać należytą, cieszącą się dobrą opinią u mieszkańców i klientów piekarnię czy też cukiernię, która będzie oferować nienaganne i dobre artykuły. Spółdzielnia „Jedność” proponuje nam wyroby tworzone w schematyczny sposób, z historią. Nie sposób przejść bezdusznie obok tego punktu, gdyż zapach przyciągnie nas z ulicy.
Otagowany , , , , .Dodaj do zakładek permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*