Co niesie ze sobą przyszłość oraz czy powinniśmy się jej lękać

Farmakologia rozwija się w niespodziewanym tempie. To, co jednego dnia zdaje się nieosiągalne, jutro już obowiązuje nas wszystkich.
Złożone zagadnienia z dziedziny chemii są zmorą wielu osób w wieku szkolnym.

szkolenie

Autor: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Źródło: http://www.flickr.com
Właściwie dopiero w dalszym życiu zdajemy sobie sprawę jak mocno ta wiedza potrafi wpłynąć na naszą codzienność. Prawo chemiczne, które w czasach szkolnych musieliśmy wykuć na pamięć, dziś z trudem moglibyśmy sobie przypomnieć. Jednakże istnieją osoby, które widzą ten trud całkiem inaczej. Należą do nich chemicy z dyplomami oraz wszyscy pracownicy ośrodków naukowo-badawczych. Osiągnięcia w obrębie tego pola wydają się niewyobrażalne.

Chcielibyśmy przekazać Ci nowy artykuł na zbliżony temat. Mamy nadzieję, że sprostamy Twoim oczekiwaniom. Kliknij w link – w nim oczekuje na Ciebie ciekawe zagadnienie (http://www.ewidencjamajatku.pl/funkcjonalnosc/zarzadzanie).

Od prostego zagadnienia, poprzez prawo (sprawdź) chemiczne, do skomplikowanych procesów – i powstają słynne teorie, które mogą wpłynąć nie tylko na życie jednostki, lecz również na egzystencję całego społeczeństwa. Progres wiedzy skutkuje nieustannymi zmianami. Nie da się ich uniknąć, więc należy umiejętnie je kontrolować. Prawo chemiczne nie jest pojęciem, którego powinniśmy się lękać, lecz postarać się go zrozumieć.

koncert

Źródło: http://www.morguefile.com/
Mieszkanie

Autor: Ben Heinrich
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele dziedzin naukowych przeżywa swój złoty wiek. Obecna wiedza pozwala nam łatwiej żyć, lecz z drUGiej strony – pociąga za sobą liczne konsekwencje. Bezsprzecznie powinniśmy być otwarci na nowinki i zmiany.

Jednakże, do każdej rewolucji należy podchodzić z głową biorąc pod uwagę, iż zawsze tam, gdzie są ogromne nakłady pieniężne, tam też istnieje spore ryzyko. W związku z tym miejmy się na baczności.
Otagowany , , , .Dodaj do zakładek permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*