Nowa oferta bankowa

Większa część ludzi zarabiających ma jakiekolwiek oszczędności. Zazwyczaj są one ulokowane na normalnym rachunku i nie mamy z nich większych pożytków.

Dobrym rozwiązaniem jest ulokowanie środków na lokacie.

Jeżeli zafascynował Cię ten tekst, to w tym miejscu znajduje się notka spod linku (https://pozyczka4you.pl/), która również zawiera bardzo interesujące dane na prezentowany tutaj temat.

Nie przynosi to kokosów, jednak mamy pewność, że kwota się cokolwiek powiększy. Takie dodatkowe finanse mogą się przydać, głównie że nic nas to nie kosztuje. Inwestycja o przyciągającym oprocentowaniu zapewnia nam beztroskie oszczędzanie i pomnażanie naszych kapitałów.

Banki przewyższają się w propozycjach nowych produktów bankowych. Aby rozpocząć odkładanie na lokacie wystarczy dostarczyć wniosek w BGŻ Optima. W ten sposób rozpoczynamy oszczędzanie. Kiedy pieniądze są nam przydatne niespodziewanie, przed czasem zakończenia lokaty, możemy wypowiedzieć umowę, a zasoby finansowe do nas wrócą w nie mniejszej kwocie niż ta, jaką wnieśliśmy. Jeśli natomiast nie będziemy musieli korzystać z ulokowanych pieniędzy wcześniej i dotrzymamy terminu lokaty, nabędziemy naliczone od ulokowanej kwoty odsetki.

pieniądze

Autor: Barta IV
Źródło: http://www.flickr.com

Lokata Bezkarna to optymalna propozycja dla nowych klientów zakładających konto indywidualne BGŻ Optima łączące nadzwyczaj pewne oprocentowanie lokaty z wygodą wypłaty środków bez utraty naliczonych odsetek. Możemy ją w każdej chwili zerwać, a zarobione odsetki i tak trafią na nasze konto. Lokatę bezkarną ma możliwość otworzyć osoba, która w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień włączania umowy w BGŻ Optima i nie była posiadaczem tego konta. Jeśli osoba nie zrealizuje takiego warunku, zakładana lokata jest tradycyjną 3 miesięczną. Dokładniejsze informacje o lokacie bezkarnej.

Lokata Bezkarna jest lokatą terminową, nieodnawialną, inicjowaną w złotych polskich. Jest możliwość ustanowić wyłącznie jedną lokatę, a po jej zwieńczeniu, naliczone procenty są przenoszone na konto.

W wypadku zerwania lokaty przed czasem, oddawany jest kapitał, również procent w kwocie równej 100% wielkości odsetek naliczonych od dnia otwarcia inwestycji do dnia poprzedzającego dzień zerwania lokaty włącznie. Od naliczonych procentów zostanie pobrany podatek od profitów kapitałowych zgodnie z bieżącymi formułami prawa. Oferta BGŻ Optima ewidentnie wyprzedza konkurencję, co jest bardzo dobrą informacją dla nas, nabywców.
Otagowany , , , .Dodaj do zakładek permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*